آخی....چه قدر زود تموم شد. بازم موند غروب جمعه و عطر تنت و یه شال سفید قشنگ نرم و سه تا آدمک و شمعدونای چوبی و چند تا خاطره قشنگ دیگه.......

 *****

 آلان شهریارم زنگ زد که رسیده. بعد از ظهر که د اشتیم میرفتیم فرودگاه دلم کلی غصه داشت و هوا چقدر خوب بود. خوب دلم میخواست که اینجا بود. بگذریم. اول از همه مرسی از پیغامهاتون. دوم اینکه خیلی خوش گذشت. چه همه رفتیم بیرون، شام با دوستای من، تیراژه و دیدن مبلهای زیرزمینش، ..........حتی بازار بزرگ و اکباتان، بیرون موندن شهریار توی تریا تا کلاس من تموم بشه، جلسه کاری اوون، عکس اندازون توی آتلیه، .....تازه امروز میخواستیم بریم جمعه بازار که ترسیدیم جا بمونه از پروازش.

*****

 خیلی وقت (8 سال و اندی) میشه که من و شهریار توی یه مهمونی تولد خوونوادگی توی مشهد همدیگرو دیدیم و دیگه هیچوقت ...حتی وقتی فوق لیسانس دانشگاه تهران بود ما همذیگرو ندیدیم و خبر نداشتیم. از وقتی همدیگرو دوباره یابیدیم الان یکسالو یکی دو ماهه که میگذره. که اونم زودی منجر به ازدواح شد و در نتیجه خیلی فرصت شناخت ریزه کاریا و خلقیات ریز هم نشد و من خیلی نگران بودم. اما البته موضوع خیلی بغرنج یا پایه ای نیست اما جزییاتمون کمی فرق داره خب! من آسون گیر و کمی خوش شانس و زیادی خوش بین و خیلی زیاد منعطف هستم و البته یه بد قلقیاییم دارم. شوهرمون خیلی اتو کشیده، تمیز، منضبط و چارچوب دار و قانونمند و ضابطه داره و بد قلقیاش از من کمتره. ظاهرن دو تایی داریم سعی میکنیم که با هم سازگار بشیم. یه وقتایی وقتی از هم دوریم خیلی نگران میشم و دلشوره میگیرم اما وقتی پیش همیم....صلخ و صفا حاکمه.

*****

سوم اینکه سه تا ادمک خوشگل خریدیم که خیلی دوسشون دارم و فردا از انقلاب بوم میگیرم که یه تابلو ازشون بکشم. البته مشابهشو قبلن واسه مامانم اینا کشیده بودم.

*****

تولد امام رضا تبریک با تاخیر و دعا کنین زود زود کارهامو انجام بدم برم مشهد. گناهی شوشو این ترم خیلی خیلی درساش سنگینه. حالا تازه میخوام برم ببینم از وبلاگای دوست جوونام باخبر بشم.

پینوشت: اون میز زیرتلویزیونی اون گوشه عکس رو خریدیم.

پینوشت ۲:این سرویس خوابم خریدیم. فقط حصیری نیست. چوب تیره و صاف و براقه. مدلش توی نت نبود.

پینوشت ۳: این تابلو و این تابلو رو هم دارم میکشم که هم مدل مجسمه هاست.

  
نویسنده : ; ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٢ آذر ۱۳۸٦
تگ ها :


Lilypie First Birthday tickers