-         نهایی شد بالاخره....حتمن اول اسفند میریم برای نمونه برداری تزم ....اطراف پالایشگاه سرخون بندرعباس.... در حالیکه اول اسفند تولد شهریار جونمه و من باید مشهد میبودم.....

-         اون نرم افزاری که باید یاد بگیرم رو تئوریش تموم شد. دیروز اولین جلسه بود که با استادش قرار گذاشتم. استاد خیای خوبی بود و گمونم بتونه خیلی بهم کمک کنه. البته امیدوارم یهو قیمتشو3-400000 تومان نگه که جیغم میره هوا.....

-         در مورد خانه و زندگانی هیچ کاری نکردم ( البته کل آشپزخونه مونده که وسایل بزرگش رو از مشهد میخریم و میمونه ظرف و ظروف که ......باید برم شوش و بعضیاشم از کیش)

-         در مورد پرده ها که مردم تا ریشه هایی که به رنگ پوست پیازی بیاد پیدا کردم.....پرده های توی سالن رو حریر شیشه ای شیری و تافته نرم پوست پیازی خیای خوشرنگ و ملیح خریدم و به سبک و سیاق کلاسیک هم دادم بدوزه ( با گوشواره بلند و ریشه و البته شرابه ای که بهش بخوره و شلوغ پلوغ نباشه خیلی، هنوز نیابیدم که فکر کنم اگه نشه باید برم مولوی). پرده های اتاق خواب هم یه جور پارچه خیلی قشنگ سبز  بئذد با طرح های بته جقه که دادم بندینکی بدوزه و زیرشم حریر ژاکارد کرم که فکر کنم ترکیبشون خیلی خوب بشه و به روتختیم خیلی میاد و البته واسه اونم شرابه میخوام که هنوز نخروندم.

-         یه چیزی  هم میخوام اعتراف کنم....من گوشمو تا حالا سوراخ نکردم و شنبه میرم که دکتر برام سوراخ کنه......خیلی درد داره آیا؟

پینوشت: ولنتاین مبارک.

  
نویسنده : ; ساعت ٩:٤٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸٦
تگ ها :


Lilypie First Birthday tickers