تیسسسس!

سلام. خوبین؟
امروز یه عالمه خبر دارم. البته همیشه همینطور فکر میکنم بعد که مینویسمشون میبینم به ۱۰ خط هم نمیرسه!
- اول از همهُ به میمنت و مبارکی عزیز دلم بالاخره امروز امتحان جامع شفاهیشم داد و با نمره های عاااالی قبول شد (امتحان جامع کتبیش یکی دو هفته قبل تر بود) و الان کللللی خوشحالم. دوس داشتم اونجا بودمو و میرفتیم یه رستوران خوب و ....... اما باشه طلبم تا بعد. دیگه عزیز دلم درساش تموم شد تا همیشه (البته اگه هوس نکنه پست داک بخونه) و هوررررررررا


- دوم یه سورپرایز تووووووپ دارم مال سالکرد عقدمون که ۲۱ تیرماهه (که شیفتش بدیم جلو و بریم ترکیه یا دبی). آخه ما گناهیا حتا با اینکه شمال ویلا برامون همیشه رزرو هست! اما وقتش نبوده.


- برنامه اون مراسم هم با توجه به پربودن همه جاها موکول شد به خونه خودمون و همون نیمه شعبون. خب اینطوری مختصرتر میشه اما خب باید یه فرقی هم تا عروسی داشته باشه!


- این چند روز کلی مهمون بازی داشتیم خونمون. دو تا از دوستام که همدانشگاهیای اسبقم بودن نی نی دارن (یه دخمر و یه پسمر) اووووه بیا و ببین چه کارا که نمیکنیم. من و برادرم گازشون میگیریم و میخوریمشون از بس خوشمزن.
 این امیتیسه که خودش میگه تیسسسسسس

 


 - مدل لباس(این هنوز کاملن قطعی نیست!) و مدل مو و آرایشم هم انتخاب کردم. فعلن تصمیمم اینه که موهامو بلوند کنم با هایلایت یک درجه تیره تر و روشن تر و مدلشم باز. اما رنگش خیلی مهمه که مصنوعی یا زشت نشه. چشمای من سبز-عسلیه و پوستمم سفیده. نمیدونم خیلی خوب میشه یا نه اما خیلللی دوس دارم! لباس هم یه لباس بدون کار حریر مانند (حالا فوقش یه کار کوچمولو) سراغ ندارین کجا بخرم یا بدوزم؟
 عکس مدلمو توی پست بعدی میزارم. الان دانشگاهم و اون توی خونست!

- دیگه اینکه کسی ایده ای راجه به میز نامزدی داره؟
پینوشت: مرسی خدا جون مهربون.

  
نویسنده : ; ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳۸٧
تگ ها :


Lilypie First Birthday tickers