تولد و پس از اون

دوره ترک خیلی موفقیت آمیز نبود و من و اینترنت بازی و درسخونی هممون با هم مسالمت آمیز داریم زندگی میکنیم و هممونم با هم خوشحالیم.

صبح زود بیدار شدم و یه مقاله هم خوندم و الانم کلاس داشتم و الان سلفم تا همکارام بیان یه وقت آزاد دارم.

تولد امسالم قشنگ و دوست داشتنی بود. از همون 2 روز قبل و اس ام اس اولین فرد تولدم که خودش میدونه تا روز قبلش و اون کادوی روی میزم.....تا همون روز که بچه های دکتری که تاریخ تولدمو فهمیده بودن و ناهار رستوران و هدیه قشنگشون.....اون هدیه توی باکسم....اون آدمک نارنجی خمیری....اون بسته نفیس ....و چقدر خوش گذشت......و حسش بیشتر از خودش خوشحالم کرد البته.

اونهمه تلفن و اونهمه پیغام ف.ب....که همشونو با لذت خوندم......تا عصر که همکارم مهمونی تولد خودش که روز قبلش بود با مال منو یکهویی کرده بود و کیک دوم هم همونجا فوت شد و آرزو و حواشیش.....کادوهای بدقت انتخاب شده امشال منو قاب عکس بارون کرد.....

شب هم اومدن خونه و چراغای خاموش و همسرم و باز مراسم و گل و شیرینی و هدیه ....

امسال حسابی لذت بردم و دور سرم پر ستاره های بنفش و صورتی بود. امسال یه عالمه آدم بودن (حالا به هر نحوی حتا مجازی) که من از بودنشون کنارم حس خوب گرما و عشق داشتم و دوستشون داشتم. آخرینش اون پیغام صوتی دیشب توی وتساپ....ا

یه حس درونی بهم میگه امسال سال خیلی خیلی خیلی خوبیه و قراره خیلی خوشحالتر باشیم. منتظر یه عالمه اتفاق خوبم که شاد و هیجان انگیز....آروم و پر از موسیقی رخ بدن......پس به امید همه اینها و اینکه واقعا به حسهام اعتماد دارم.

 

/ 4 نظر / 34 بازدید
هتل شبستان رشت

سلام مطالبتون زیبا و دلنشین بود حتما به ما سر بزنید نظر یادتون نره[گل]

مهرگان

سلام دوست اندیشمندم .....تولدت مبارک ..... روزهای اخر سالی خوبی داشته باشی

zahra

سلام تولدت مبارک .حتما امسال سال خوبی خواهد بود . شاد و خوش باشی

unkwon(سما)

دوست مجازی نازنینم براتون بهترین هارو تو این سال جدید از خدا می خوام لاو یو