چه همه وقت که من نبودم!!!!

بهتره شماره گذاری کنم چون همین الان کلی روزا رو یادم رفته....

خب این اولین پست زمستون امساله و هوا هم سردد ولی ما هنوز برفی ندیدیم. راستشو بخوایین از برف و سرما هم نه من و نه کرم دندونی هیچ خوشمون نمیاد.....از برف بازی و آدم برفی وا ون هیجاناتش هم نه!!!! نهایتش دلم میخواد توی خونمون بشینم پشت پنجره چایی بنوشم و به هیاهوی بیرون نگاه کنم.....همچین موجود تن آسوده ای یم من!!!!

- سخنرانی اون هفته خیلی خوب برگزار شد و در کل راضی بودم. براش یه آخر هفته+ شنبش وقت گذاشتم. امتحانای میان ترمم گرفتم.

- کلاس پیلاتس روبه همت دوستم ثبت نام کرد و داریم میریم.  همکار ورزش دوستم، دوستم، من و کرمم......باور کن که تکون دادن خودم و آماده کردن کرمو خان که هر دفعه یه بامبولی درمیاره که نریم!!!! خودش یه پروژست......ولی خب با بودن همکارم و دوستم الان جو کلاس دلپذیره و احساس دوستی دارم باهاش...

- یه ماشین سفید کوپولوخریدم و اسمش برفینه. چند روزی درگیر نمره و پلاک و سند و ....بودیم و الان هم داره پردازش نهایی میشه.

- خواهر کوچیکه دوستم اومده ایران و 2-3 روزی با من بودیم و بعد خواهر وسطی از سوئد که شب یلدا روخونه خاله شون بودیم و بسی خوش گذشت و خوردیم و خندیدیم و خرف زدیم و ....حسش عالی بود.

- کلاسام تموم شدند. اون آخراش کمی سخت  و فشرده بود ولی تموم شد....این ترم خیلی زود تموم شد.

- این هفته 2 تا پروپوزال از دانشگاه آزاد علوم تحقی.قات داشتم. 2 تا دانشجوی جدید که وقت گیر بودن. چند تا مقاله ادیت و ویرایش و......امیدوارم تا اخر امشب کمی کارم سبک بشه.

- نذر شله زردمو خودم با کمک دوستم پختیم و خوشمزه شد و مقبول. همشو بردم خوابگاه دخترانه.....

- دوستم که خواهر اون 2 تا دوست بالاست تازه اومده. دلم براش خیلی تنگ شده. ماها خیلیخیلی خیلی ساله که با هم دوستیم. حتا بودنش توی این شهر هم بهم حس خوبی میده هر چند 2 هفته دیگه میره. دیشب مراسم سالگرد ازدواجشون بود. چقدر دلم تنگ شده بود......چقدر خوش گذشت.

-کمی کار درسی دارم که باید تا آخر شب تموم بشه.ولی با وجود دوستم، به نظر میرسه هفته پر از خرفی با انداره تموم این 2 سالی که ندیدمش خواهم داشت. خوشحالم.....

زمستون دوست داشتنی خوشحالی براتون آرزو میکنم.

/ 5 نظر / 4 بازدید
مریم

ماشین کوپولو مبارک باشه شایلین جان [قلب]

زهرا

ماشین نو مبارک . شایلین جان دوستت دارم.

ساینا

مبارک ماشین نو[قلب]

دختر اردیبهشت

سلام دوست عزیز برایت بهترین ها رو آرزو می کنم خوشحال میشم به وب من بیایی و نظر ارزشمندت رو بگی [قلب]

خانم کوچولو

سلام کجایی دوست جون؟ اوضاع روبراهه؟ خبری نیست ازت نکنه درگیر شروع ترم جدیدی؟ بیا بنویس دلم تنگ شده.