سال گل و میوه

یه تهران سریع السیر با برنامه خیلی فشرده حالم رو خیلی بهتر کرد. تا میتونستم غذاهای خیلی خوشمزه خوردم از اون کباب معروف و دلمه وکوفته و آش دوغ وچیزایی که کمتر بهشون دسترسی دارم م م. خونواده و دوستام رو دیدم و رویهم رفته برام خیلی حس خوبی داشت..

2 روز فقط با برادرم و دوستش و مامان و مامان بزرگم بهم حس خوب زندگی داد. اینکه چقدر چقدر دوستشون دارم و گنجهای زندگی منن و چقدر بده که من دورم ازشون.

یه روز با دوست قدیمی تور جو.اهر فروشی و گشتن دنبال یه انگشتر که دوسش داشته باشم و میخوام امسال برای خودم داشته باشمش که به نتایجی هم رسیدم و بعدش ساندویچ. نی.ک و حرفو خرف و حرف

یه صبح یه مزون که سلیقشون رو دوست داشتم که 2-3 ساعتی بودم و آدمایی دیدم که اونا رو هم دوست داشتم و البته 2 تا مانتو و یه بلوز قشنگ سفارش دادم.

یه باغ خیلی خیلی قشنگ و کلی آدمای جدید دوست داشتی و تجربه هایی جدید.

روز آخر هم خونه جاری بزرگ و دیدن مامان همسرم و جاری کوچیک و دیدن خونه قشنگی که خریده بودن. و بعد پرواز به خونه و شهری که الان بهش تعلق دارم.

راستش با خودم که خوب فکر میکنم میبینم که من دلم میخواست توی روستای پت. پستچ.ی زندگی میکردم. از همون کودکی فضای این کارتون وحال و حواش بهم حس خیلی خیلی دلنگیز و آرامش بخشی میداد. جوری که روحم لبخند میزد. از حس شلوغی و دویدن و پیشزفت و رقابت و .....خوشم نمیاد. دیگه برام جذاب نیست.

پ ن 1: امروز سالگرد ازدواج ماست. از صبج 2 تا کلاس از یه دوره فرهنگی داشتم که عصر هم ادامه داره. از 5 تا 8.5. چند سال قیل همین موقع دقیقا از سالن آرایش بیرون میومدم و خیلی خوشحال و راضی بودم. یادش بخیر که حتا فکر کردن بهش برام لذت بخشه. امسال راضی و آرومتر از همیشه هستم ولی بسیار خستم و دلم هیچی نمیخواست. حالا شاید تا هفته دیگه مودم عوض بشه.

پ ن 2-امسال غیر از کارتایی که هر سال به مناسبت سمبلهای ازدواج مخصوص اون سال که درست میکنم...کاری نکردم. تصمیم دارریم عکاسی بریم و یه روز باغ بخواهیم و آرایش عروس و لباس عروسی و .....ولی با حجم کار الانم و اینکه الان در مود هیچ چیزی نیستم میفته 2 هفته دیگه. راستی سمبل امسال ما گل و میوه هست.

/ 8 نظر / 26 بازدید
روژين

مباركهههههه شايلين خوشگلممم ، امسدوارم به همه برنامه هات برسي عزيزم ، دلم برات تنگ شده ، اگر رزي رو ديدي سلام منو بهش برسون . ميبوسمت

آتی

مبارک باشه .برای انگشتر کاشکی یه سری به کی× ا میزدید .

گوش مروارید

مبارک باشه سالگرد ازدواج قشنگتون عزیزم[قلب] چقدر خوبه که این همه روزای خوب داشتی همیشه شاد باشی وپایدار

مریم

خیلی مبارکه،ما هم سالگرد ازدواج مون 31 تیر هستش [لبخند]

مهرگان

مبارک باشه/ شما میای تهران یک جاهایی میری که ما که اینجاییم نرفتیم .... شوخی کردم ... راستی مزون لباستون قیمت هاش خوبه ؟

ســـــــاینــــــــا!.

مبارک باشه سالگرد ازدواجتون...به سلامتی

اتا

سالگرد ازدواجتون مبارک. شایلین میشه لطف کنی عکس کارت رو بزاری[لبخند]

زهره

حرفت رو که میگی دوس داری تو یه جای کوچولو و بدور از هیاهو باشی رو خیلی قبول دارم .. تو یه برهه ای از زمان همه ما میخوایم که ریلکس تر باشیم و بدور از هیاهو و شلوغی زیاد ... منم مثل تو خیلی شلوغ بود زندگیم اما امسال به این خواسته ام رسیدم و موو کردم اینور و خیلی هم خوشخالم .. ریلکس ترم .... دارم حسابی حالش رو میبرم ...