دلم تنگ شده بود واسه این خوونه‏ام. از شانس بدم هاردکامپیوتر سوخت و هارد اکسترنال جواب نمیداد و لب تاپ هم که موسش لیزری بود و باطریش تموم شده بود. بماند که چقدر با داداشکمون استرس کشیدیم جون بک آپ نداشتیم و درست همون موقع که فکرمیکردم کارام چقدر خوب داره پیش میره………

پینوشت شایلینی 1: من چشمام شور نیست ها05.gif!

یه کم دلخوری های مداوم با شهریار جوونم که دیگه خیلی نگران شدم واسه این اوضاع02.gif. همش میگم شاید مال اینه که خیای دوریم و خیلی هر دو گرفتاریم!!!!!!!!!!

راستی جمعه رفتم جمعه بازار. چیزای خیلی خوشمگلی خریدم. اگه شد عکساشو میزارم اینجا توی پست بعدی! هفته دیگه هم میرم دوبار06.gifه.

من قبلن‏ها همیشه از رنگای صورتی و گاهی زرد و نارنجی خیلی خوشم میومد اما حالاها خیلی از فیروزه‏ای خوشم میاد.میترسم خریدامو که انجام دادم سلیقم ریفر کنه به قبل!

هفته دیگه سه شنبه شهریار جوونم داره میاد اینجا و من خیلی خوشحالم.

دیروز از دانشگاه آزادی که توش تدریس داشتم نماس گرفتن که میخواییم استخدام ما بشین و البته اونا میدونن که من بورسیه دانشکاه سراسری هستم. در فاصله 2 ساعت 3 نا استاد تماس گرفتن و حتی حاضر شدن بورسیم رو 30 میلیونشو بخرن!!!!!!!!!!36.gif البته من باید برم مشهد چون کار شهریار اونجاست اما این اصرار خیلی حس خووبی بهم داد. 5 شبنبه بعدم دارم میرم یه ورک شاپ دو ساعته واسه بچه های ارشد بذارم اونجا. بعد از عشق شهریارم، قشنگ ترین کار دنیا که با هیچی حاضر نیستم عوضش کنم همینه که با بچه ها باشم. الان از اوون دانشگاه 2 تا دانشجوی ارشد دارم که...... هر کاری کردم که تزشونو بپیچونم که سرم کمی خلوت بشه نزاشتن!!!! حسش شیرینه اما سرم که اینقدر شلوغ میشه حس میکنم .......شهریار خوشحال نیست. هر چند من سعی میکنم چیزی نگم راجع به این چیزا.

  kakoli

دلم زود تنگ میشه و زود برمیگردم.

 

 

 

 

/ 6 نظر / 6 بازدید
طنين

چطوری عروس خانومی نبينم نگران باشی عزيزم همه چی درست ميشه

ساميا

اين دلخوری های کوچک هميشه پيش مياد که هم بخاطر دوريه و هم دلتنگی... فقط مواظب باش حرمت ها شکسته نشه و تداوم نداشته باشه... ضمنا ايميل ت به دستم نرسيده عکس هم يادت نره....

مونی

خريدات مبارک . راستی شايلين جونم نمی دونستم استادی ؟ميشه بگی چی درس می دی ؟وای دلم چه جوری شد که يه دوست استاد دارم !

پرديس

سلام خوبی؟ ممنونم که به وبلاگ من سر زدی...منم وبلاگت رو خوندم. من و شازده کوچولوم هم يکم شبيه شما هستيم. من دارم مستر می خونم و اون دکتری . و آشناييمون هم خيلی رومانتيک بود. بازم به من سر بزن...راستي..رشته ات چيه؟ چند سالته؟

طنين

من اپمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سيندخت

سلام عزیزم...ببین خانومی این آدرس جدید منه...اگه دلت خواست...