خیلی چیزا داره کم کم دستم میاد......چرا آشتی نمیکنی آخه؟ من که میفهمم داری زنگ میزنی اما سنگینی اونو که دارم حس میکنم. ظاهر حرفا همونه اما من دلم غصه داره. خدا کنه زود خوب شی. خیلی بده.  دلم میخواد مید.نستی من خیلی بیشتر غصه دارم اما..... بزرگی آدما به گذشتشونه. کاش اینجا رو میدیدی!

امروز دانشگاه واسه یه امضا کلی علاف شدم و کارمم انجام نشد. فعلا همین!

/ 5 نظر / 6 بازدید
جاهد

نوستالژیک‌ترین صحنه می‌دانی کجاست...؟! آن‌جا که «آدم و حوا» به حکم خداوند عادل از بهشت اخراج شدند٬ درست یک ثانیه بعدش٬ یعنی آن‌جا که خود را می‌بینند که یک‌هو از بهشت بیرون آمده‌اند و بر روی یک زمین خاکی ظاهر شده‌اند٬ آن‌جا که دست در دستِ هم با چشمانی خیس ایستاده‌اند بر بالای قلّه‌ی کوه خاکی و دست‌نخورده و خیره شده‌اند به زمینی که جز خاک و سنگ هیچ چیز در آن نیست؛ آن‌گاه که بغض در گلوی‌شان گیر کرده است و هوا رو به تاریکی دارد٬ «آدم» دست «حوا» را کمی محکم‌تر از قبل در دستانش می‌فشارد تا از همان‌جا با هم خیره شده باشند به افق و «اوّلین غروب زمین»...

سيد عليرضا شمس نيا

سلام ضمن بازدید از وبلاگ خوبتان و آرزوی موفقیت بیشتر با مطلب بلوتوث حرام اعلام شد در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم

ساحل

سلام غصه نخور ايشالا زود آشتی می کنين

غزال

سلام شايلين جان..اول مرسی که بهم سر زدی..منم لينکت ميکنم...اما در مورد خريد بايد بگم که سعی کن اول زندگيت زياد خرج نکنی...ادم اول زندگی به کريستال و برده حرير و روتختی گرون احتياج نداره...اينا خرده باش های زندگی هست و خودش جور ميشه...اگه خونه ندارين سعی کن اول اونو تهيه کنين. چون اگه خونه نباشه همه اين وسايل خوشگلت از بين ميره...ببخشيد که اينو ميگم. در ضمن ازدواجتون هم مبارکه...عروسی کي هست ايشالله!؟!

شايلين

مرسی غزال جوونم. خوونه داريم.اما من نميدونم چيا بايد خريده بشه. خرده ريزای آشژزخونه رو خيلی دوووست ندارم. اما....ظاهرن اول بايد ليست تهيه کنم......اولوست بندی کنم.....راستش يه کم سخته!