ظهر 5 شنبه دارچینی

الان بیدار شدم. تمام دیشب تا خود صبح معده درد داشتم. گهگاهی هر چند ماه یه بار اینجوری میشه ولی دیشب خیلی شدید بود. نه میشد بشینم دراز بکشم ماساژ بدم یا هر چیزی......ولی...الان خوب خوبم.

این البته باعث نشد که حس خوب دیروز رو مزه مزه نکنم. دیروز برام روز خیلی خوبی بود. و این روزا اگر همسرم بود میتونست بهترم باشه. همین روزای آروم و بی هیاهو رو دوست دارم. گهگاهی دانشکده میرم و قرارکی یا کاری که همیشه هست.

پروپوزالهای پست قبل بارها اصلاح شدن و بالاخره الان تقریبا آمادن. باشد که یکشنبه تصویب بشن  و خلاص بشم. اون روز جواب آزمایشا رو همسرم گرفت که ظاهرن همه چیز خوب بود. اون روز پلک نزدم تا نتایج آر.ا اومد و همهمه و شادی و خروش بود و ما که همون موقع رستوران بودیم و توی شادی و خروش و بادکنکای رنگی و شعر...گم شدیم.

همسرم باز رفت مشهد و بعد کرمان. هفته بعد منم میرم تهران. باشد که کارامون تموم بشه و بیایم با شادی به برنامه هایی که داریم برسیم!!!

- دوست  قدیمیم که برام عزیز هم هست ...خوب نبود. ماجرا از اس ام اسی برای همسرش و پیگیری و ساعتها همصحبتی با هم و گفتمان با همسرش نتیجه اش پی بردن به حقایقی بس ناخوشایند بود که مدتهاست بوده و هست و این بعد از چنان عشقی......سخت و گزنده است. ناراحت بودم براش خیلی.

- مهمانی خونه همکارم...دلنگیزززز بود. بهمون خیلی خوش گدشت. با خانومای همکارم بسیار خوش میگدره. ینی حسش مثه میکس نارگیل آناناس انبه یی هست که سرد سرد توی بعد از ظهر گرما دستت میدن و با لذت با قاشق نیم ساعت طول میکشه بخوریش. برات غذا نیست ولی اونموقه خیلی عالیه. عالی!

- پریروز رژیم تموم شد. واسه همین با همون همکارای مذکور رفتیم کافی شاپ واسه جشن رژیم!!!! و ناهار و دسر چرب و شیرین خوردیم و بسیار خوش گذشت. بعد کمی دانشگاه و خیاطی و خونه و خونه دوستم وحرف وحرف و حرف.....

- مدارک گرنتم رو بعضیاشو قبول نکردن جون استاد راهن.مای دانشگاههای بیرون بودم!!!  مدارک پزشکیم پیگیری مجدانه میخوان ومن اصلا حوصله هیچکدومشونو ندارم.

- یه دوستی باید پروندش کاملا بسته بشه. الان بسته شده. چسب هم خورده و پاپیون هم زدم و با اینکه ناراحتم ولی سعی میکنم راحت ببرم بایگانی که بپیونده به خاطرات. عقلم میگه کسی که قدر و بهای دوستی رو نمیدونه و تابع حسهای آنی و لحظه ای و پیش داوریهای بدبینانست....باید بره.

- این روزا همه چی آرومه. خوبیم همه. باشد که بهتر هم بشه.

/ 3 نظر / 4 بازدید
ســـــــاینــــــــا!.

[قلب]

روژين

شايليننننن جونم چطوري ، اميدوارمممم خيلي زود گردنبندت پيدا بشه ، كلي انرژييييييي مثبتتتتتتتت

شیرین

سلام شایلین جووون خوبی؟ خوشحالم مثه همیشه شاد و پرانرژی هستی وقتی از اینکه با همکارات هستی و هم عقیده و خوش هستین گاهن حین خوندن برام سوال میشه آیا میشه با جنس همکار این همــــه صمیمی بود؟ این شامل همه همکارات هست یا عده خاصیشون؟ منم با یکی از همکارام صمیمی هستم ولی فقط یکی.... بیرون نمیریم چون سبک زندگیش طور دیگه هست و میشه گفت این صمیمیت فقط تو محیط کاری هست دوست دارم گاهن از سبک برخوردیشون و اینکه آیا با اونا خط قرمزی هم داری یا نه بنویسی ... شادباشی