۳۰ هفتگی

بالاخره اول هفته اومدیم تهران، دیگه من میمونم تا کپلک ایشالا بیاد و با هم برگردیم، ...پس انتظار روزای شیرین و آروم و بهاری طولانی برام دلنگیزه و کلی وقت آزاد بی دغدغه به امید خدا

............................

امروز نباید اپدیت میکردم ولی اومدم بنویسم که این چند روز بویژه دیروز برام روزای ناخوشایندی بودن. روزایی که انگار خدا امتحانای سختی از ما گرفت. لحظات سخت و طولانی کشداری که برای من و همسرم و خانواده هامون هم سخت بود. این مسیله به کپلک و یا کیفیت رابطه من و همسرم بر نمیگرده  ولی یه چیزایی به طور کلی محک خورد  و بازبینی شد....برای من تجربه جدیدی بود، وقتی چند ساعت پیش با همسرم موضوع رو بررسی کردیم و جمع بندی کردیم....به این نتیجه رسیدیم که توی زندگی ممکنه اتفاقایی بیفته که خیلی تلخ، گزنده و غمگین باشن و یه وقتایی گریزی هم نیست، اینکه ما همو حمایت کنیم و دوستی ما برای هم فراتر از زناشویی مون باشه و حمایت واقعی خونواده هامون از همه چی مهمتره.

اتوی این قضیه من با آرامش همسرم رو بسیار زیاد حمایت کردم،   .......و این برای منی که آدم احساسی و پرخروشی بودم گاهی وقتا...برونگرا  و رفتار خیلی زنونه....تفاوت خیلی بزرگی بود.

خیلی سخته وقتی توی هیاهوی یه قضیه گیر افتادی و همه وجودت توی اون تلاطمه ...مثه کسی برخورد کنی که انگار توی اون مجموعه نیست ...بیایی بالای بالا و از بیرون به قضیه نگاه کنی و عملکرد و تصمیم درستی بگیری. امروز من اینجوری رفتار کردم. خودم به مامان کپلکی نگاه میکنم که از خودش راضیه و همسرش به اون افتخار میکنه .

پ ن. این روزا کمی شتاب گرفته و تا تولد کپلک حتا اگه تمام ۴۰ هفته رو حساب کنیم، فقط ۷۰ روز مونده و من خیلی هنوز کتاب نخوندم، سی دی ها و دی وی دیهاشو ندیدم.... و هنوز خیلی کار دارم.

 

 

/ 5 نظر / 31 بازدید
جدیدترین بیسکوییتهای فانتزی و کیکهای تولد و عروسی

از جدیدترین بیسکوییتهای فانتزی مناسب انواع تم های تولد , سیسمونی , گیفت بله برون , سفره عقد , یادبود و هدیه و ... در وبلاگ ما دیدن کنید .. با سالها تجربه .. بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت .. قابل ارسال به سراسر ایران

رها

شایلین جونم ادرس اینستات رو میتونم داشته باشم عزیزم؟

زهرا گلی

سلام،شایلین عزیز سال نو مبارک، سالی پر از شادی و سلامتی داشته باشید،