کرم دندون و آش شله قلمکار

ده روز اخیر رو تنها بودم. همسرم مش.هد بود. این روزا کلی اتفاقای ریز و درشت افتاد. از همون فرداش که دندون درد جزئی داشتم تا اون چک.آپ کاملی که داده بودم و من وکرم دندونی شاد و خوشحال، دست افشان وپای کوبان، رقص کنان و آواز خوانان....از صحت کامل حتا در مورد چربی وکلسترولی که همیشه از حد مجاز کمی بیشتر بود ولی الان همه چیز درست بود. تا شب که ریز ریز توی اینترنت با کمال تعجب دیدم تعداد گلبولهای قرمز در ...کمی بیشتر  از حد بود و سرچ در نت و قلبی که از جا کنده شد و همین سبب شد چند روز تمام برم فوق تخصص کل.یه و آزمایش و سونو و هنوز تازه کمیش مونده ولی به نطر میرسه موضوع مهمی نیست. در اقدامات خیلی ترساننده رفتم آزمایشای م.ا.م.و.گ.رافی هم انجام دادم ولی میترسم برم جوابشو بگیرن!!!! اینتوری من همه آزمایشای ممکن رو دادم + یه هفته وقتمو و البته ایشالا اینم به خیر بگذره من و کرم دندونیم خوشحال و راضی میریم کافی. شاپ و جشن میگیریم واسه خودمون.

امروز روز دهم رزیم کانا.دا.یی من بود. البته نه اینکه عین اون رژیم رو انجام داده باشم و میوه و سیب و ....تنقلاتی اندک نخورده باشم ولی تا الان 3 کیلو وزنم کم شده و نسبت به 17 فروردین 4 کیلو. بعد ااز 5 روز دیگه میرم سراغ برنامه غذایی خودم .

توی این مدت دوستم خونشو جابجا کرد ورفت توی خونه خیلی قشنگش.

دوست و همکارم ازدواج کرد .

و الان از خود خود صبح پای تلویزیون نشتم و نتایج آ.را رومیبینم و منتظرم.

2 تا پروپوزال نوشتم و این بهم فشار آورد ولی اگر ایشالا تموم بشه....نفس راحتی میکشم. به امید اینکه امروز خیلی خوشحال تموم بشه.

/ 2 نظر / 5 بازدید
ســـــــاینــــــــا!.

نگران نباش مشکلی نیست دوستم اما خوب کردی چکاپ کامل انجام دادی

دیانا

خوشحالم که سالم سالمی عزیزم ولی چرا رژیم تو که خیلی خوش تیپی !!!!!!!!!!!!